شرایط شرکت در کنفرانس

شيوه كار انجمن در دعوت از صاحب‌نظران براي شركت در اين گردهم‌آيي‌ها بر مباني زير استوار است:

 1.    اعلام كتبي شركت از طريق يكي از دفاتر انجمن همراه با ارسال خلاصه‌اي از نقطه ‌نظرها در باره موضوع مورد بحثباضافه یک قطعه عکس و بيوگرافی مختصر.(تايپ شده در برنامه مايکروسافت ورد و ارسال از طريق پست الکترونيکي)

2.    ارسال مقاله كامل (در 20 صفحه يا حدود 5000 كلمه) كه بايد حداقل  چهار هفته قبل از تاريخ برگزاري به يكي از دفاتر انجمن رسيده باشد. انتظار كميته بررسي، وجود بار علمي و ارائه نظريه‌هاي نو، مثبت، و مبتكرانه در مقالات مي‌باشد. (تايپ شده در برنامه مايکروسافت ورد و ارسال از طريق پست الکترونيکي london  [at]   aciiran  [dot] com )

3.     مدت سخنراني در چهارچوب مقاله ارائه شده، بين 15 تا 25 دقيقه و مدت لازم براي سؤال و جواب و توضيحات اضافي 15 دقيقه مي‌باشد كه ممكن است بطور فردي و يا در قالب يك پانل انجام شود.

4.    زبان کنفرانس فارسی خواهد بود (. ( مگر اينکه بنا به نياز کنفرانس، زبان ديگری هم قيد شود

5.    مقالات ارائه شده مطابق برنامه انجمن در پايان هر گردهم‌آيي بصورت كتاب مستقل و با قيد نام صاحبان مقاله چاپ و منتشر خواهد شد.

6.    هزينه رفت و آمد و اقامت براي شركت در هر يك از جلسات به‌عهده شركت‌كنندگان خواهد بود.

7. انجمن پژوهشگران ايران به اطلاع مي‌رساند كه معمولاً در شهر محل برگزاري كنفرانس، امكان اقامت در خانه‌هاي مسكوني اعضا و دوستان انجمن ميسر مي‌باشد، كه در صورت تمايل با اعلام  قبلي ، مي‌تواند مورد استفاده قرار بگيرد